Aytaç Bayladı – Rise from Ashes (Epic Trailer Music)
#AytaçBayladı – #RisefromAshes (#EpicTrailerMusic)

Karanlık bir dönemin ardından gelen zaferin yüce anısını taşıyan bu epik orkestral eser, insanlığın en zorlu sınavlarını ve kayıplarını anlatıyor. Fakat umut hiçbir zaman tükenmez. Küllerin arasından yükselen bu müzik, yeniden doğuşun ve zaferin büyüleyici hikayesini anlatıyor.

Müziğin içsel gücü, acıların ve zorlukların ardından gelen zaferin olağanüstü hissini yansıtıyor. Tutkulu yaylılar, güçlü nefesli enstrümanlar ve gelişen ritimler, mücadele ve direnişin simgesi olarak yükseliyor. Her nota, kayıpların ve güçlüklerin ardından elde edilen zaferin yüceliğini ifade etmek için özenle seçildi.

“Rise from Ashes,” insan ruhunun gücünü ve direnişin muhteşemliğini kutluyor. Bu epik eser, hayatın en karanlık anlarında bile insanlığın içsel ışığının sönmediğini hatırlatıyor. Müziğin heyecan verici ilerleyişi, yeniden doğmanın ve zaferin coşkusunu kalbinize taşıyacak.

Küllerin ardından yükselen bu destansı eser, başkaldırının ve umudun güçlü bir sembolüdür. “Rise from Ashes” ile, büyük kayıpların ardından kazanılan zaferin güzelliğini ve anlamını keşfedeceksiniz.

Kanala abone olmak için tıklayın: https://bit.ly/3pGDvkn

Spotify: http://spoti.fi/3tJAxy2
Apple Music: http://apple.co/36RdlE3
Turkcell fizy: https://fizy.in/ABbhC
Deezer: http://bit.ly/3oQHREg
Muud: http://bit.ly/3p4HRRn

Social Media:

Home


https://instagram.com/aytacbayladi

1985 yılında İstanbul’da doğan Aytaç Bayladı, ailesinin müzisyen olması nedeniyle müzikle çok küçük yaşlarda tanıştı. Türkiye’de ve birçok ülkede bilinen “Doğa İçin Çal” projesinde uzun yıllar yer aldı. 2010 yılından bu yana reklam, dizi ve film müzikleri yapmaktadır.

Birçok başarılı prodüksiyona imza atan Aytaç Bayladı, Amazon Prime Video Türkiye’nin ilk yerli ve özgün içerikli filmi olan “Rüyanda Görürsün” ve Türkiye’de çok sayıda izlenen Netflix Orijinal Dizisi “Zeytin Ağacı” nın müziklerini besteledi. Aynı zamanda Zeytin Ağacı dizisi, yayınlandığı günden itibaren Türkiye’de ve Dünya’da en çok izlenen dizi rekorlarında ilk sıralara yükseldi.

source


Leave a Reply